HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Beyaza farklı bir ruh katan tasarım: Infinity Özel Seri

Yataş Grup’un mobilya markası olan Enza; 2013 yılında tüketicisi ile buluşturduğu koleksiyonunu yeni modellerle genişletmeye devam ediyor. Markanın bu yılki en özel tasarımlarından biri olan Infinity; yeni bir estetik anlayışı sunmasının yanı sıra çizilmeye karşı dayanıklı ve özel dizayn edilmiş parlak beyaz akrilik yüzeyi ile de uzun yıllar evleri modern ve şık bir atmosferin içinde tutmayı garanti ediyor.

+infinity-yemek

Infinity Özel Seri; Enza’nın ev yaşamına yönelik konsept çözüm anlayışı çerçevesinde tasarlanan ve yorumlanan bir model olarak karşımıza çıkıyor. Yalın, etkileyici ve modern hatları, modeli sadeliğin etkileyici gücü ile tanıştırıyor. Çizilmelere karşı dayanıklı olarak geliştirilen yüzeyleri ile uzun ömürlü ve kullanıcı dostu bir kimlik kazandırılan tasarım, sahibine daha özgür, rahat ve güvenli hareket etme olanağı da sunuyor. Yüzeylerde elde edilen ve tüm seriyi tamamlayan çizgi detayları, modelin yüksek tutulan fonksiyonellik özellikleri ile birleştiğinde, ortaya hem zarif hem de çözüm odaklı bir çalışma çıkıyor.

infinity-karyola

Konseptin yemek odası uygulamasında açılır ve sabit olmak üzere iki farklı masa üzerinden tercih yapılabiliyor. Beyazın mekanda yarattığı ferahlık duygusu, alanın daha geniş ve kullanışlı gösterilmesine yardımcı oluyor. İnce ayaklar zarafeti artırırken, sandalyeler ile dengeli birlikteliği de öne çıkartıyor. Kapaklı konsol, çerçevesiz ve şık aynası ile mekanı tamamlıyor. Modelde yer alan TV ünitesi ise farklı kombinasyonlara izin veren bir esneklik sunuyor.

Infinity’nin yatak odası konseptinde ise karşımıza yine parlak ve çizilmeye dayanıklı yüzeyler çıkıyor ancak bu sefer beyazın yerini grinin mekandaki ağırbaşlı havası alıyor. Modelin şık ve etkileyici tasarımlı karyola başlığı, karyolayı yatak odasının merkezine oturtuyor. Özel kumaş ve dikiş uygulaması, bu görselliği daha da güçlendiriyor.

infinity-tv

Geniş hacimli ve iç dizaynı akılcı şekilde çözümlenmiş gardırop, isteğe bağlı olarak sürgülü ya da 5 kapılı olarak tercih edilebiliyor. Dolap içinde hareket sensörlü LED aydınlatmalar bulunuyor ve ek olarak askılık, pantolonluk gibi aparatlar da yerleştirilmiş. Komodin ve şifoniyerde kullanılan özel bas-aç sistemli raylı çekmece uygulaması, kullanım rahatlığı kadar dayanıklılığı da artıran bir unsur.