Beyaz saflığın yeni yorumu

Beyazın naifliği ile cevizin sıcaklığını buluşturan Doğtaş Norway serisi, zarif ve sade tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yuvarlak hatlar, doğal cevizin sıcaklığı ve yüksek masif ayaklar, serinin detaylarını oluşturuyor.
 norway_yemek_takimi_1

Alışılmışın dışına çıkan kapitone detaylı özel tasarım başlığı, yuvarlak hatları ve fonksiyonel kullanımıyla Norway yatak odası takımı, odalarda yenilikçi bir duruş sergiliyor. Farklı ölçülerdeki modül alternatifleriyle her alana uyum sağlayan tasarım, birbiriyle yüksek uyum sağlayan baza, gardırop ve şifoniyerlerden oluşuyor.

Yemek odalarının yeni gözdesi olmaya aday Norway yemek odası takımı da yuvarlak hatları, yüksek masif ayakları ve zarif tasarımıyla duruşunu sergiliyor. Ceviz rengi ile detaylandırılan parlak beyaz yüzeye sahip yemek masası, konsol ve vitrin, takımın tarzına uygun sandalyelerle süsleniyor.

norway_yatak_takimi

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page