HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

“Beyaz” hiç bu kadar sıcak olmadı!

Temizliğin, saflığın, duruluğun simgesi beyaz, banyolarda kadınların değişmeyen tek gözde rengi. Çünkü banyolar o evdeki kadın kadar özel, kadın kadar duru, kadın kadar güzel… Bugüne dek beyazın belki de tek eksikliği, kadın kadar sıcak olamamasıydı. Şimdi karşımıza çıkan “Creavit Beyazı”; kadın ile banyosu arasındaki tek boşluğu da doldurarak, beyaza hiç olmadığı kadar güzel bir sıcaklığı, bir başka deyişle kadının ruhunu verdi.

VT350_GP4004

Beyaz deyip geçmemek gerekiyor. Her renkte olduğu gibi beyazda da ton farklılıkları göze çarpıyor. Daha saf, daha koyu, daha pürüzsüz bir beyaza rastlamak, çoğumuzu şaşırtmıyor. Ama daha sıcak bir beyaz dendiğinde aklımızda nasıl bir görüntü oluşması gerekiyor? İşte bu sorunun yanıtını Creavit veriyor ve banyoları beyazın şimdiye dek görülmemiş bir yüzü ile tanıştırıyor.

BL320_GP1001.01

FR3041

+TP149_FC6198

TP172_AR1551

MN145_JY1330

MN045_BN6711

Lavabodan, klozet ve bidelere dek, banyoda hem hijyenin hem de estetiğin hakim olduğu yerlerde karşımıza çıkan Creavit Beyazı; banyoların asıl mimarları olan kadınların da incelikli, zevk sahibi, kendine has ruhundan yansımalar taşıyor. Elbette bu yansımaları sadece soyut kavramlarda değil, aynı zamanda gözle görülür, elle tutulur şekillerde de belli etmeyi başarıyor. Saflık duygusunu ön plana alan bu sıcak beyazın uygulandığı Creavit tasarımları hijyenik yapıları ile güven duygusunun altını çizerken, kir tutmayan yüzeyleri ile de temizliğin ışıltılı görüntüsünü sürekli aktif tutmayı başarıyor. Bu ışıltı, banyosundan gurur duyan kadının yüzüne yansıyan ışıltı ile aynı ihtişamı sergiliyor.