HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bellona’nın salon çiçekleri

Yeni mevsimin canlılığı ve tazeliği tasarımcıları da etkiliyor. Bellona’nın salon takımlarında karşımıza çıkan rengarenk çiçek desenleri de bu etkinin yansımaları arasında. Markanın çağdaş yaşam için gerekli tüm işlevleri eksiksiz sunduğu modeller, mekana kattıkları enerji, romantizm, mutluluk gibi kavramlarla da bütünleşen bir yapı ile güçlendirilmiş.

SENFONI-KOSE-TKM

Senfoni Köşe Takımı; son derece modern görüntüsüyle kullanıcısının dikkatini çekmeyi başarıyor. Modelin yatak olabilme işlevi, konuklar için rahat bir uyuma alanı oluşturmasına izin veriyor. Yanlarda bulunan sehpa fonksiyonları ile de göz dolduran bir ürünün tek ve çift sehpalı olmak üzere iki alternatifi bulunuyor. Tek sehpalı olan modelde, sehpasız olan kısmın genişliği artırılarak daha geniş bir oturum alanı sağlanmış. Çift sehpalı olan modelde ise görsellik daha da ön plana çıkarılmış. Sehpaların altında kullanılan LED aydınlatmalar, sıra dışı bir etki yaratıyor.

SIDNEY-LUX-

Sidney Lüks Takım’ın öne çıkan en önemli özelliği, S yay sistemi kullanılması. Bu sayede konforun en üst düzeyde sunulması hedeflenmiş. Kullanılan yay sistemi sadece konforu artırmakla kalmıyor, aynı zamanda modelin fontunda oluşabilecek çökme ve deformasyonu da önlemeyi başarıyor. Uzun ömürlü bir kullanım vaat eden tasarım, şık ve ferah mekanlar arzulayanlar için geliştirilmiş.

Alesta-Lux-Takc¦ğm2

Alesta Lüks Takım; modernliği ve konforunun yanı sıra fonksiyonel olması ile de göz dolduruyor. İskandinav tarzı çizgilerin hakim olduğu modele daha da estetik bir görünüm kazandırmak için baza altlarında ahşap klapa ve ahşap desenli plastik ayaklara yer verilmiş. Ürüne şıklık ve fonksiyon katan puf ünitesinin üzerinde de yine ahşap desenli PVC sehpa aparatı kullanılmış.