HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bebeklere mutlu rüyalar

Sarev, 2013 kreasyonuna yeni bir grubu dahil etti: Bebek ürünleri. 0-3 yaş grubu çocukları mutlu, sağlıklı ve özel bir uyku ortamında ağırlamayı hedefleyen bu yeni ürün grubu, markanın genel üretim felsefelerinin tamamının yönlendirmelerini taşıyor.

+S-0470

Sarev’in sade ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken bebek ürünleri, aynı zamanda Türkiye’de bir ilke imza atarak, flanel bebek nevresim takımlarını tüketicisi ile buluşturuyor. En büyük özelliği yumuşaklığı ve sıcak tutması olan flanel takımlar, soft renkleri ve desenleriyle de beğeni topluyor.

S-0451

Tüm ürünlerinde olduğu gibi Bebek Grubu’nda da Sarev’in olmazsa olmazı çekmezlik özelliğine yer verilmiş. Tüm bebek kreasyonunda anti-bakteriyel kumaş özelliği uygulanarak titiz annelerin memnuniyeti ön planda tutulmuş.

“Doğal olanı korumak, onu yaşamakla mümkün” yaklaşımı ile organik nevresim takımları üreten Sarev, bebekler için de Organik Bebek Nevresim Takımı’nı hayata geçirmiş. Üretim aşamalarının tamamında doğal metotlar ve materyaller kullanan bu ürün grubu da yine markanın tasarımcısı Gökşen Gökgezer’in imzasını taşıyor.

Bebeklere mutlu rüyalar