Bebekler huzurlu bir atmosfer

Çilek, yeni tasarımı Softy ile evinizin yeni üyesi bebeğinize güvenli ve huzurlu bir dünyanın kapılarını aralamayı hedefliyor. Model hem kız hem de erkek çocukları için düşünülmüş. Adını kullanılan yumuşak dokulu malzemeden alan Softy, şık tasarımı ve soft rengi ile çocuğunuzun uzun yıllar kullanabileceği bir oda kurma imkanı sunarken, modern ve klasik tarzın birleşimiyle de dikkat çekiyor.

softy_0409-copy

Çilek, saflığın simgesi beyaz rengin ağırlıklı olduğu Softy koleksiyonu ile bebeğinizin odasını daha geniş göstererek ferah bir atmosfer yaratıyor. İç hacmi diğer bebek odalarından daha geniş olan Softy, bölmeli komodin ve çamaşırlığıyla da annelere daha kullanışlı alanlar sunuyor. Üzerindeki beyaz güvercin desenleri ve altın rengi topuz süslemeleri ile de zarif ve şık bir ortam hazırlıyor. Geniş bir aksesuar seçeneği sunan model, rahat ve işlevsel bir çalışma olarak dikkat çekiyor. Ürünün ileri çocuk güvenliği standartlarında üretilmiş olması ve GS Yüksek Güvenlik ve Kalite Belgesi sahibi olması da önem taşıyor.

softy_0480-copy

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page