HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyonuzu yeni baştan yaratın

Banyolar evimizdeki en özel alanlarımızdan biri. Yenilenme, hijyen, rahatlama gibi özelliklerinin yanı sıra bu mekan; aile bireylerinin dışındaki konukların da kendilerini rahat, huzurlu ve güvende hissedecekleri bir yer olmak zorunda. “Banyo bu tarafta” sloganı ile banyoların bu çok özel konumunun altını çizen Creavit; ev sahibinin gururla, içi rahat ve huzurlu bir şekilde yaşayıp paylaşabileceği banyoların altına imza atmaya devam ediyor.

Moon

Moon Banyo Takımı: Ay ışığından gelen güzellik
Değişim meraklıları için üretilen Creavit’in yeni banyo takımı Moon, Ay ışığından ilham almış. Ay’ın karanlığına meydan okuyan bu tutkulu ışığı, sadece geceyi değil ruhumuzu da aydınlatıyor. Yuvarlak hatlarıyla romantik ve modern bir ürün olan Creavit Moon, 70 cm set üstü lavabo ve asma klozetten oluşuyor. Ürünün yumuşak çizgileri banyoya estetik ve feminen bir hava katıyor. Yeni nesil banyo takımı uyum, derinlik, denge ve yalınlık vaat ediyor. Banyolara getirdiği Ay ışığının mistik enerjisiyle evin ruhunu baştan aşağı değiştiren model, uyumlu Creavit armatürlerle muhteşem bir bütünlük yakalıyor. Eski banyosundan sıkılanlara özel hazırlanan tasarım, banyoları küçük dokunuşlarla baştan yaratıyor ve ölümsüz aşkları çağıran Ay ışığının şiirsi güzelliğini mekana taşıyor.

salt_1

Salt: Sadeliğin görkemi
Beyazın saflığını tasarımın gücüyle birleştirerek, banyolara sadeliğin görkemini getiren Creavit Salt Banyo Mobilyası, ıslak mekanlara kaliteli bir hava katıyor. “Less is more” prensibinden ilham alınarak tasarlanan bu ürün, minimal olanın duru ve yalın güzelliğini yansıtıyor. Gövde ve kapaklarında kullanılan beyaz lake, ara renk olarak kullanılan turkuaz ile tamamlanıyor. Yoğunlukla kullanılan beyaz, bütün saflığı ve dinginliğiyle banyonuzdaki huzurlu atmosferi artırırken, aralarda kullanılan turkuaz hatlar da tasarıma hareketlilik getiriyor.

salt_2

Ayrıca ara renklerin turkuaz, beyaz ve siyah lake renk seçenekleri bulunuyor. İsmi gibi yegane ve biricik bir ürün olan Salt, bir banyodan beklediğiniz her şeyi fazlasıyla karşılıyor. Sade hatları ve kendinden emin çizgileriyle mekana kendine has bir hava veren bu ürün; 100 cm’lik alt modül, 160 cm’lik boy dolabı ve 100 cm’lik LED’li aynadan oluşuyor. İşlevsel boy dolabı ve alt modül banyonuzdaki dolap ihtiyacını en iyi şekilde karşılarken, kulpsuz dolap kapakları banyolara sportif bir şıklık katıyor. Ayna üzerindeki dokunmatik LED aydınlatma ise pratik ve fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Model; Creavit armatürlerle ve Creavit Damla lavaboyla muhteşem bir bütünlük yakalıyor.

Salt_3