HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyonuzda Ay beyazı ile kadife siyahı

Siyah ve beyaz; renk yelpazesinin asil, seçkin ve zarif iki rengi.  Beyazın masumiyeti ve saflığı, siyahın ise gizemi; gece ve gündüz gibi birbirini tamamlıyor. Banyo ve mutfaklar için çözüm üreten Grohe, hem zıtlığı vurgulayan hem de birbirini bütünleyen bu iki renk ile seçenekler sunduğu ürünleriyle dikkat çekiyor. Markanın Ay beyazı ve kadife siyahı modelleri banyoları yeni bir estetik yorum ile tanıştırıyor.

+ZZH_T38914X01_000_01

Siyah ve beyaz olarak iki seçeneği bulunan Grohe Ondus Digitecture Light rezervuar panelleri, su tasarrufu sağlayan çift kademeli gömme rezervuar kumandasını, ilham veren yeni aydınlatma efektleriyle birleştiriyor. Temperli camdan yapılan 200mm büyüklüğündeki kare panellerde en son LED teknolojisi kullanılıyor. Siyah seramikle kombine edilen beyaz paneller duvarda daha da belirgin bir hale gelerek, son derece zarif ve seçkin bir görünüm sunuyor.

ZZH_38915KS0_003_01

Ondus Digitecture Light sayesinde aydınlatma; yerleşik zamanlayıcı fonksiyonu veya açma/kapama anahtarı kullanılarak ayarlanabiliyor. Ayrıca LED aydınlatma, geceleri banyodaki ana ışık kaynağını açmaya gerek kalmadan gerekli aydınlığı sağlıyor ve rahatsızlık veren güçlü ışık nedeniyle uykunuzun açılmasını önlüyor. Geleneksel kumandaya ek olarak, panelde ayrıca dokunmadan yıkama yapmayı sağlayan bir sensörün de bulunması sayesinde, elinizi büyük veya küçük düğmenin önünden geçirdiğinizde tuvaletin yıkama fonksiyonu otomatik olarak çalışıyor.

GROHE’nin kadife siyahı ve Ay beyazı renklerini seçenek olarak sunan bir başa ürünü ise yeni gömme rezervuar ve pisuar yıkama sistemi olan kumanda paneli Nova Cosmopolitan. Basit bir geometriye sahip olan ve Grohe StarLight krom kaplama ile donatılan bu ürün, minimalist çizgiler için mükemmel bir uyum yaratıyor.ZZH_T19443X01_001_01

Banyonuzda Ay beyazı ile kadife siyahı