HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyolarda ışıltılı bir dönem

+Canakkale-Seramik-Neo

Islak mekanlarda sıradışı çizgiler oluşturmak kolay değil. Ciddi bir tasarım sürecinin sonunda şekillenen modeller, bu özel mekanda farklı duygular yakalamaya olanak veriyor. Çanakkale Seramik koleksiyonları içinden seçtiğimiz Neo ve Divine serileri, bu duruma örnek gösterilebilecek oldukça iddialı modeller… Tasarımlar, banyoları ışıltılı ve görkemli bir görünüme kavuştururken, oldukça şık ve elit bir atmosfer de yaratmayı başarıyor.

Çanakkale Seramik’in yeni serisi Neo’nun altın ve platin kullanılan geometrik dekorları sayesinde, banyoda şıklığı ve sadeliği birarada yaşamak mümkün oluyor. Işıltınızı evinize yansıtacak bir model olarak tasarlanan Neo serisi, kullanıcısını bu mekanda ayrıcalıklı, yenilenmiş ve dinamik hissettirmeyi hedefliyor. Neo serisinin 20×60 cm ebadında tasarlanan beyaz, siyah ve mürdüm renklerindeki karoları, iki modülden oluşan altınlı ve platinli dekor alternatifleri, farklı döşeme tarzları için de mükemmel zeminler hazırlıyor.

Markanın iki farklı duvar karosu ve iki ayrı dekoru buluşturduğu Divine serisi de yine banyolarda bambaşka bir atmosfer yaratmak için hayata geçirilmiş. Modern renklerin soft ve romantik tonlarla harmanlandığı Divine serisi, iki farklı duvar karosunun ipeksi saten yüzeyi ve ışıltılı dokusuyla, kullanıcılarını zamanın ötesine taşıyor. Romantik ve çizgisel desenler sunan iki ayrı dekoruyla banyolara yeni bir bakış kazandıran (30×60) tasarım, şık olduğu kadar eşsiz renk ve dokuya sahip bordürleri sayesinde de sıra dışı mekanlar ve stil sahibi banyolar yaratıyor.

Canakkale-Seramik-Divine