HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyolar artık şık ve işlevsel

Banyoları ayrıcalıklı ve özel bir yaşam alanı olarak kurgulayan Creavit; bu alana özel geniş sunum yelpazesine eklediği banyo mobilyaları ile de büyük ilgi görüyor. Sanatın tılsımını özel renklerle bünyesinde barındıran Frida ve yazıyı bir tasarım unsuru olarak kullanmayı başaran, tipografik görünümlü Uni bu modellerden sadece ikisi…

frida

Sanata özgün bir bakış
İlhamını ölümsüz aşklardan alan Creavit Frida Banyo Mobilyası ile banyolara sihirli bir el değiyor. Frida; grinin şıklığını bordonun tutkusuyla lake gövde ve kapaklarda buluşturuyor. Bordoyla grinin efsanevi aşkı, özel tasarım 120 cm’lik damla lavabo ile taçlanıyor. İncelikli bir zevkin ürünü olan Creavit Frida, gri lake gövdesini tamamlayan beyaz, gri ve bordo lake kapak seçenekleriyle sanatın büyüsünü de banyolara taşıyor. Ürün; alt modül, üst modül, LED’li ayna, üst yan dolap, ve 160 cm’lik boy dolabından oluşuyor. Özgün çizgileriyle estetik ve fonksiyonelliği birleştirerek, modern banyoların vazgeçilmezlerinden olmaya aday görünüyor. Creavit; Frida modelinin uyumlu Creavit lavabo ve armatürle kullanılmasını öneriyor.

Uni

Banyoda tipografi: Creavit Uni
Bazen bir resim, bazen bir fotoğraf, bazense sadece harfler ve kelimeler her şeyi anlatmaya yetiyor. Sözcüklerin büyülü dünyasından ilham alan Creavit Uni Banyo Mobilyası, banyoda yenilik meraklılarının favorisi olacak gibi görünüyor. Yazıya hayat veren tipografinin gücü, bu dinamik tasarımın çıkış noktası oluyor. Ürünün mat siyah lake ve mat beyaz lake gövdesi, özel cam baskı kapaklarla tamamlanıyor. Tasarımın başarısı özellikle kapaklarda kendini gösteriyor. Tipografinin görsel gücünü yansıtan özel tasarım dolap kapakları yaratıcılık, estetik ve farklılığı tek bir üründe birleştiriyor.

Beyaz üzerine siyah harfler kullanılarak tamamen yazıyla bezenmiş kapaklar, banyolara görsel bir şölen getiriyor. Sıradışı tasarımıyla banyo keyfinize keyif katacak bu takım 105 cm’lik alt modül ve boy dolabı ile 60 cm LED aynadan oluşuyor. Creavit; Uni modelinin de uyumlu Creavit lavabo ve armatürle kullanılmasını öneriyor.