HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda “zamansız” zamanlar

Villeroy & Boch; lüks, görkem, asalet gibi kavramları sade, yalın ve duru bir modernlik anlayışı içinde harmanlayan iki yeni serisi ile yeniden dikkatleri üzerinde topladı. Sofistike detayları birleştiren minimalist Legato ve doğal taş hissi ile ilgi toplayan Solid Ground; markanın bu sezon ön plana çıkaracağı tasarımlar olarak belirginleşiyor.

LEGATO_WEISS_2590_M1A_ISH13

Legato

Şık tasarımı ile beğeni toplayan Legato’da ince ve eğimli kenarlar, dolap ünitesine hafiflik hissi katarak tasarımı vurguluyor. Dolap ünitesini çevreleyen tezgah, isteğe bağlı olarak kullanılabilen tezgah altı LED aydınlatmalar ile güçlendiriliyor. Kulpsuz ve gövde ile aynı hizada tasarlanan cephe; net, tutarlı ve uyumlu bir estetik oluşturuyor. İki farklı alternatif sunan dolap ünitesi, banyoda etkili depolama alanı sunuyor. İki bölmeli ve yarı yükseklikteki yan dolabın yanı sıra iki çekmeceli ya da iki kapılı uzun dolaplarla bu sonuca ulaşılıyor. Parlak beyaz, parlak gri, mat beyaz, terra mat, meşe ve modern ahşap tonu Elm İmpresso renkleri seçenekler arasında. Model, geniş lavabo alternatifleri ve dolap renkleri ile farklı hayat tarzlarını tanımlıyor.

SOLID-GROUND-011751

Solid Ground

Doğal renk nüansları ve dokulu yapısı, Solid Ground’a doğal taş hissi verirken, tasarım büyük kare ve dikdörtgen boyutlar ile vurgulanıyor. Bej, gri-bej, gri ve antrasit renklerindeki R9 kaymazlığa sahip karolar, bakımı kolaylaştıran vilbostoneplus yüzey özelliği taşıyor. 30×60 cm, 60×60 cm ve 45×90 cm olmak üzere üç farklı çağdaş boyut içeren karoların kenarları rektifiye edilmiş. Seride 6×6 cm boyutunda mozaikler de bulunuyor. Bu mozaikler 30×30 cm filelenmiş olarak beğeniye sunuluyor. Yer ile duvar arasında mükemmel bir geçiş sağlayan ve serinin tüm renklerinde sunulan 7,5×60 cm süpürgelikler ise Solid Ground konseptini tamamlıyor. Model; özellikle yatak odaları, salonlar, koridorlar, mutfaklar ve banyolar için mükemmel çözümler içeriyor.