HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda Vanucci yaklaşımları

Mutfak ve banyo mobilyalarının güçlü markası Vanucci, yeni üç ana ürün serisi ile İtalyan şıklığını banyolara taşıyor. Modern, Classic ve Avantgarde serisi Vanucci mobilyalar, zarif ve estetik tasarımlarının yanısıra fonksiyonel kullanımlarıyla da banyolara değer katıyor.

Vanucci, şık ve işlevsel yeni banyo mobilyalarıyla zarif, aydınlık ve ferah yaşam alanları yaratıyor. Her zevke seslenen farklı ürün gruplarından oluşan koleksiyondaki modeller modüler tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bu özelliği ile farklı kombinasyonlarda kullanım olanağı sağlayarak, kişiye özel banyo anlayışına da hizmet ediyor. Fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu ürünler küçük banyolarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Seranit’in genç porselen karo markası Serra’nın şık koleksiyonlarıyla uyumlu Vanucci mobilyalar, banyolarda duvardan zemine kadar dengeli bir birliktelik yaratıyor.

Sadelik ve şıklık “Modern” ürün serisinde birleşiyor

Fresia, Peony, Tulip, İris, Daisy ve Mimoza olmak üzere 6 farklı modelden oluşan Vanucci Modern serisi mobilyalar yalın detaylarıyla dikkat çekiyor. Düz hatlara sahip sade modeller özgün tasarımlarıyla duru, ferah ve aydınlık banyolar yaratıyor.

“Classic” ve “Avantgarde” ailesi, zamana meydan okuyor

Classic ürün serisi üyesi Manoglia, Lilac ve Viola modelleri asil ve klasik oyma desenleriyle öne çıkıyor. Pul, boncuk, dore – lame, damasco desenler ve lake kullanımlarla zenginleştirilen Avantgarde serisi ise Lily, Gladiola ve Calla modelleriyle modern ve klasiğin bütünleşmiş halini gözler önüne seriyor.

Koleksiyonun genelinde parlak ve mat lake kaplama seçeneklerine, ağırlıklı olarak da açık ve pastel tonlara rastlanıyor.