HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda tazelenen bir yaşam

Her yıl yeni teknolojiler ve tasarımlarla yenilenen banyolar, kullanıcısının güne daha zinde başlamasını, yoğun ve stresli bir günün yorgunluğunu atmasını, doğal ve sağlıklı bir yaşam sürmesini hedeflerken, aynı zamanda yüksek bir estetik çıtayı da beraberinde getiriyor.

+Geberit_Monolith_plus_İmaj

Geberitten Monolith Plus

Geberit, Monolith rezervuar modüllerine bir yenisini daha ekliyor. Monolith Plus adı verilen rezervuar modülüne eklenen fonksiyonlar, mekana ekstra şıklık ve konfor katıyor. Ürün, ileri teknolojiyi montajı kolay bir tasarım konseptinin arkasında gizliyor. Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu estetik tasarım, kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan kompakt bir ürün olarak yerden tasarruf sağlıyor. Koku alma sistemi sayesinde kötü kokuların klozetin içinden emilmesini sağlıyor. Dokunmatik tuşlar, deşarj sürecini nazikçe başlatıyor. Yedi farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor.

ORKA-Dressy-küçük

Orkadan kadifemsi banyolar

Orka Banyo, Dressy adını verdiği kadife banyo mobilyası ile gamını genişletti. Özel tasarım olarak üretilen modelin konseptinde kadife döşemeli çekmece önleri, mürdüm rengi ahşap çerçeveli biçimli ayna ve mürdüm rengi simli cam tezgah öne çıkıyor. Gövdede kullanılan mürdüm parlak lake yüzey ile tamamlanan model, üst çekmecesinde yer alan çekmece içi organizeri ve Blum raylı frenli çekmeceleri ile işlevselliği de sağlıyor. Sanatsal dokunuşun banyodaki yansıması olarak karşımıza çıkan Dressy, banyolarda ahşapla ve parlak yüzeylerle kombinlenebiliyor. Tasarım, klasikten vazgeçemeyen ve iddialı mobilyaları sevenlerin tercihlerini etkileyecek bir estetik anlayış sunuyor.

Ideal Standarttan her yere uygun bir tasarım

Ideal Standard’ın Archimodule serisi banyolarda modüler uyumda yeni bir akım başlatıyor. Su ve enerji tasarrufu sağlayan çevre dostu teknolojisiyle Archimodule, estetiği ön plana çıkartarak tüm alanlara uyum sağlayabilecek farklı seçenekler sunuyor. Güvenli termostat teknolojisi bir yandan çevre duyarlılığını ön plana çıkarırken bir yandan da suyun kullanımda insana zarar verecek kadar kaynamasını engelliyor. DICHT-FIX teknolojisiyle de duvar seramiği ve borularda oluşabilecek her türlü su sızıntısını engelliyor. Seriyi oluşturan parçaları istenilen şekilde birbirlerine kombine etme olanağıyla kullanıcısına mutlak tasarım özgürlüğü sağlıyor.

Nature

Kale, doğal taş ile camı biraraya getirdi

Doğal taştaki geniş ürün gamını cam mozaikle zenginleştirerek sıradışı ve özgün yaşam alanları yaratan Kale Cam Mozaik, Nature serisiyle şık ve seçkin mekanlar için estetik çözümler sunuyor. Kale’nin, tek ya da karışık renk seçeneklerinden oluşan cam mozaiklerle parlak ve göz alıcı yüzeyler yarattığı Nature; sütun kaplamaları, banyo, mutfak uygulamaları gibi farklı alanlarda, fonksiyonel ve dekoratif yüzey kaplama malzemesi olarak özellikle tercih ediliyor. Camın büyüsünü şık mekanlara taşıyan seri, konut, otel, ofis, kafe ve restoranlar için kullanışlı çözümler sunuyor. Dış etkenlere karşı dayanıklılığıyla renk ve parlaklığını yitirmeyen model, aynı zamanda kolay temizlenebilme özelliğiyle de ıslak ve nemli ortamlarda hijyen sağlıyor.

Zehnder_UnityCV2_Visual_Original_Print[1]

Zehnderden Subway

Zehnder Group, Subway modeli ile kalite, tasarım ve fonksiyonelliği birarada sunuyor. Şık ve sade tasarımı, her alana uygun kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Zehnder Subway, sıcak su veya elektrikle çalışabilen iki farklı modele sahip. Klasik dizaynı, havlu asılabilmesi için büyük aralıkları ve fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken ürün, standart olarak krom ve fırçalanmış V4A paslanmaz çelik seçenekleri sunuyor. Talep üzerine farklı renk seçeneklerinde de üretimi gerçekleştirilebiliyor.

POWERBOX

Sürdürülebilir, ekonomik ve yenilikçi: Grohe Powerbox

Grohe Powerbox, ekoloji ile ekonomiyi dengeli biçimde birleştiren bir ürün. Üç elektronik batarya, fotoselli kontrol için kendi içlerinde enerji üretebiliyor. Bu sayede elektrik şebekesinden ayrı çalışıyor. Fotoselli kontrol ile kullanım sırasında maksimum hijyen de sağlayan ürün, yoğun şekilde kullanılan veya sık elektrik kesintilerine maruz kalabilen kamuya açık tuvaletler için de ideal bir çözüm sunuyor. Jeneratörün sadece 60 saniye çalışması, bataryanın elektronik aksamını 24 saat çalıştırmaya yetecek miktarda enerji sağlamaya yetiyor. Ayrıca 100 saate kadar depolama yapılabiliyor.