HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda sıradışı zamanlar

Osmanlı döneminden ilham alan Sema serisi, dönemin tarzını modern bir yaklaşımla yeniden yorumluyor. Dekor ve mozaiklerle yaratılan mükemmel atmosferin klasik ve modern yaklaşımı, 45×45 cm yer karolarındaki Marmara Mermeri’nin eşsiz dokusu ile seriyi tamamlıyor ve zenginleştiriyor. Yakalanan uyum ve denge, mekanda farklı zamanların anlattığı öyküleri ve bu öykülerin ulaştığı ortak noktayı işaret ediyor.

Mimarinin vazgeçilmez 3 farklı malzemesi ahşap, traverten ve betonun buluştuğu C-Extreme serisinin her karosunda bu 3 farklı malzemenin dokusu, mat olarak ve karodan karoya değişerek hissediliyor. 30×120, 20×120 ve 12×120 gibi ince uzun ebatlarıyla döşemede farklılıklar yaratan bu yenilikçi tasarım; renkli fullbody porselen ve rektifiyeli olarak üretiliyor. Serinin beyaz, gri ve antrasit olmak üzere 3 rengi bulunuyor. C-Extreme’in her bir karosuna dikkatle bakıldığında; ahşabın liflerini, budaklarını, traverten dokusunun çizgisel öğelerini, beton yüzeylerde belirgin görülen çimento suyunun izlerini görmek mümkün oluyor. Bir karoda beton efekti ağırlıkta iken diğer bir karoda ahşap veya traverten efekti baskın hale gelebiliyor. Bu da döşendiğindeki görsel etkiyi zenginleştiriyor.

Doğal dokuların ve yapının en ham hali olan betonun dekorasyon trendlerinde daha da popülerleştiği, aynı zamanda duvarların tekstil dokularıyla bezendiği günümüzde; Maison Koleksiyonu bu iki trendi tek bir koleksiyonda topluyor. Maison Natural ve Maison Romance olarak serileşen bu koleksiyonda Maison Romance; romantizmi banyodan evin her köşesine dek uzanan bir yaklaşım ile tanımlıyor.

Geleneksel Osmanlı porselenlerinden yola çıkarak tasarlanan Lady serisi, çağımızın estetik yorumu ve dinamizmi ile hayat buluyor. Renklerin, sanatsal dekorların, 3 boyutlu madalyon parçaların özenle entegre edildiği seri, feminen bir dokunuş ile yaşam alanlarında yerini buluyor.