HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda huzurlu bir armoni

Bütünsel tasarım konseptiyle hayata geçirdiği banyo serileriyle dikkat çeken Kale, modern serisi Fold ile banyolarda arzulanan huzurlu armoniyi yakalama fırsatı sunuyor. Seri; cappuccino, vizon ve beyaz gibi renk seçenekleriyle sıcak bir atmosfer oluşturuyor. Banyolara görsel çekicilik kazandırmayı hedefleyen model, şık ve işlevsel çözümleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Kale-Banyo-Fold_bej01

Fold’un üç çekmeceli lavabo ünitesi, kullanıcılara farklı boyutlardaki eşyaları için derin ve ikili çekmeceleri kullanma imkanı sunarken, parlak entegre kulplar seriye ışıltılı ve şık bir görünüm sağlıyor. Kale’ye ait Ultra Lake teknolojisinin kullanıldığı seri; renk sararması, çizilme ve darbelere karşı dayanıklı hale getirilerek, ilk günkü parlaklığıyla koruma altına alınıyor.

Kale-Banyo-Fold_beyaz

Modelde banyonun aydınlık olmasına özen gösteren kullanıcılar için aydınlatmalı ayna seçeneği de bulunuyor. Düz ve dolaplı opsiyonlarla sunulan LED aydınlatmalı ayna, banyolarda ferah bir atmosfer yaratıyor. Serinin önemli bir parçası olan Fold asma klozetin Kale-AquaSmart teknolojisiyle 1.5 – 2.7 litre suyla yıkama yapması ise dünyada bir rekor konumunda

Kale-Banyo-Fold_bej02