HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda Güz izleri

Yenilenen mevsim evin her köşesine uğramayı sürdürüyor. Banyolardaki Sonbahar dokunuşlarının şık ve zarif temsilcilerinden iki modelini beğeniye sunan Creavit; sezonun trendlerini ve modasını kendi yorumu ile harmanlayarak mekana katıyor. Markanın Line ve Verti adını verdiği bu özel tasarımlar; Güz mevsiminin duru, ağırbaşlı, asil havasını yansıtırken, işlevsellik, rahatlık, ferahlık, ergonomi gibi önemli paydaları da bünyesinde saklıyor. Bu iki zarif çalışmayı sizin için inceledik.

+line_TP325

line_SV1440Her banyoya özel bir çizgi: Line

Bir yandan beyazın ve ahşabın kusursuz uyumu, diğer yandan da fonksiyonellik özellikleri ile ön plana çıkan Line; banyolarında elit bir değişim arayışında olanlar için farklı ve sıradışı bir yaklaşım sergiliyor. 120 ve 90 cm olmak üzere iki farklı ölçüde asma olarak üretilen Line’ın çift çekmeceli alt modülü, Creavit Exclusive lavabolarla uyumlu bir görsellik sunuyor. Çekmecelerin genişliği, yavaş kapanma imkanı tanıyan amortisör sistemi ve çekmecelerdeki raylı sistem; kullanım konforunu da üst düzeye çeken unsurlar arasında. Lavabo üzerinde yer alan çift kapaklı üst modül, ayna kapaklarıyla banyolara derinlik katıyor. Asma boy dolabı ise 90 cm ölçüsünde aynalı kapak ya da coco renkli ahşap kapak alternatifli olarak tercih edilebiliyor.

verti

verti_2

SON ŞİFRE: dair

verti_FC1198

Banyolarda SPA Etkisi: Verti

“Banyo bu tarafta” mottosuyla banyoları evlerin cazibe merkezine dönüştüren Creavit’in ilgi çekici banyo mobilyası Verti, rahatlığı ve konforuyla SPA tadında banyolara imza atıyor. Doğanın insana armağanı ahşap, Verti ile yeniden yorumlanıyor. Gövde ve kapaklarında kullanılan açık cevizin büyüsü nefes alan banyoları hayata geçirirken, uygulandığı alanda yarattığı SPA havası da modelin ayrıcalıklı yapısını vurguluyor. Özgün tasarımlı ve LED aynalı üst modül içerisinde gizlenen raflar pratik kullanım sağlarken, kapaklı alt modül havlular ve temizlik malzemeleri için ideal alanı oluşturuyor. Ayrıca uyumlu lavabo ve armatürle görüntü ve işlevsel bütünlük sağlanırken, 130 cm boy dolabı fonksiyonelliğiyle banyodaki ihtiyacı en işlevsel biçimde karşılıyor. 80 cm’lik asma bir mobilya olan Creavit Verti, doğanın dinginliğini mekana taşımayı başarıyor.