HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda geçirilen zamanı özel kılın

Banyoların doğru ve verimli kullanımı için, tezgahların, lavaboların ve dolapların da ihtiyaçlara yanıt veren, aynı zamanda şık ve işlevsel tasarımlardan oluşması önem taşıyor. Bu konuda dikkate değer çalışmalara imza atan markalardan biri de Güral VİT… Markanın 2014 koleksiyonunda yer verdiği modeller, birçok açıdan kullanıcı dostu çözümlerle banyoları yeniden yapılandırmayı amaçlıyor.

+klozet-badem-lavabo

BADEM-LAVABOGüral VİT, metrekareleri küçülmeye başlayan evlerin yaygın olduğu şehir yaşamına uygun vitrifiye, armatür ve aksesuarlardan oluşan 2014 koleksiyonu ile banyo konseptinde yeni bir sayfa açıyor. Kullanım alanlarında ihtiyaç duyulabilecek tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanan Güral VİT koleksiyonu, evinde farklılık yaratmak isteyen herkese modern ve şık banyolar vaat ediyor.

Markanın 2014 çalışmaları içinde yer alan tezgah üstü seramik lavabosu Badem’in farklı ve estetik formu; geniş saklama üniteli ve frenli çekmeceleri ile sessizce kapanma kolaylığı sunan lake kaplı Mikka gri banyo dolabı ile birleşiyor. Bu birliktelik, kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir oluşum sergiliyor. Güral Mozaik’in 23×48 cm’lik ebatta üretilen duvar kaplamalarında da kullanılan kırmızı cam mozaik serisi, yaşam alanına farklı bir renk katmayı başarıyor.