HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda farklı bir bakış açısı

Saflık ve temizlik duygusunu, modern çağın estetik yaklaşımları ile yeniden harmanlayan ve şekil veren Güral Vit; bildiğimiz formları kendi özgün üslubu ile yeniden yorumlayarak, banyolara içtenlik ve ayrıcalık katıyor. Markanın zarif hatlar ve minimal dokunuşlarla şekillendirdiği koleksiyonunda vitrifiye tanımı da yeni bir anlam kazanıyor.

+KAREN-IMAJ

Klasik çizgiler, yumuşak hatlar

Beyazın yalın ve pürüzsüz çekiciliği, keskin hatları, kare formu ve sadeliğiyle hayata geçirilen Karen modeli, minimalist çizgide bir banyoya ulaşmak isteyenler için özel olarak geliştirilmiş.

Güral Vit’in bu amaçla hayata geçirdiği entegre lavabolar, yere veya duvara monte edilebilen klozetler, mobilya ile uyum sağlayan ahşap kaplamalar; yeni bir tarzın da habercisi konumunda. Bu yaklaşım ile pürüzsüz zeminli banyolar yaratan marka; banyolarda çekiliği, keskin hatları ve kare formları ahşabın dokusu ile buluşturuyor.

compact-4

COMPACT-ITÖMAJ

Az daha çoktur

Güral Vit’in bir başka farklı yaklaşımına da Compact koleksiyonu ile tanık oluyoruz. Küçük alanlarda dekorasyon ve yerleştirmenin öneminden yola çıkan seri, yanlış düzenlenen alanlarda yaşanabilecek yer kaybının ve hissedilecek “dar alan” olumsuzluğunun önüne geçiyor. Küçük ama etkili tasarımları ile büyük beğeni toplayan Compact koleksiyonu düz hatlarıyla duvara tam olarak, sıfır boşluklarla tutunuyor. Böylece yerleşim sırasında yaşanan alan kaybını minimuma indiriyor. İdeal boyutuyla en küçük banyolarda bile ferah bir görünüm sunan modeller, sıra dışı bir banyoya sahip olmak isteyenler için incelikle düşünülmüş bir ortam oluşturuyor.