HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda Beyaz Saray Deneyimi

Banyolarda modern bir dünya yaratarak yaşam konforunu artıran Kale, özgün tasarım anlayışını simgeleyen ödüllü serisi Beyaz Saray ile aydınlık, ferah ve şık bir banyo deneyimi sunuyor. Model; dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden IF Product Design Award 2013 ödülüne sahip ve beyaz, kahve, antrasit ve abanoz renk seçenekleriyle banyolarda sıradışı bir sinerji yakalıyor.

+Banyo-Beyaz-Saray

Beyaz Saray; modüler mobilyaları ve kişiselleştirmeye uygun çekmece içleri ile kullanışlı seçenekler sunuyor. Gelişmiş teknoloji ile üretilen serinin modern keskin çizgileri, minimalist bir yalınlıkla banyolara taşınıyor. Yavaş ve sessiz kapanan kapaklarıyla konforu artıran boy dolabı, kullanıcısının da hayatını kolaylaştırıyor. Serinin dikey eksende hareket edebilen amortisörlü dolap ve çekmeceli dolap opsiyonları da farklı depolama seçenekleri sağlıyor. Alt dolap çekmece içi ayracı, pratiklik açısından önemli.
Dolap içi sensörlü aydınlatmasıyla karanlıkta bile rahat kullanım sağlayan Beyaz Saray mobilyaları, tezgah üstü lavaboların keskin hatları ile birleşerek, banyolara estetik bir görüntü kazandırıyor. Serinin yatay eksende ilerleyen modülleri ferah bir ortam yaratıyor.

Light+ asma klozet, yavaş kapanan kapağı ve su tasarrufu sağlayan 1.5 lt / 2.7 lt aquasmart özelliğiyle dikkat çekerken, buğu önleyici ayna da banyodaki işlevselliği farklı bir boyuta çekiyor.