HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda akıllı ve estetik çözümler

Teknoloji ve estetiği birarada işleyen tasarımları ile dikkat çeken Grohe; günümüz tüketicisine beklentileri yükselten, zarif ve işlevsel modeller sunmaya devam ediyor. Banyodaki hayatı çok daha keyifli hale getirmeye odaklanan marka, zamansız dizayn anlayışı ile de ilgi çekiyor.

1344247183_Grohe_Allure_Brilliant

Grohe Rainshower’ın tasarımı ile ödül alan duş başlıkları doğal çizgileriyle günümüzün modern mimarları ve iç tasarımcıları tarafından oluşturulan banyo dekorlarını da tamamlıyor. Doğal gölgeli renk konsepti ile çağdaş banyo tasarımlarında kullanılan malzemelere rahatlıkla uyum sağlıyor. Natural Sandstone, Cloudy Limestone, Fired Clay, Sheer Marble, Misty Slate ve Frosted Granite modelleri son dönemlerde banyo duvar ve yer döşemelerinde yaygın olarak kullanılan taş ve tahta malzemelerin çok büyük çoğunluğu ile tam bir uyum sergiliyor. Serinin WaterColours Natural Collection el duşları da renklerinin yanı sıra ışık halkası şeklindeki duş başlığı tasarımıyla büyük ilgi görüyor. Ortasındaki açıklığa rağmen oluşan yağmura benzer su akışı sayesinde ciltte yumuşak su zerreleri dokunuşu hissedilmesini sağlıyor.

RainShower+WaterColours+Natural+Collection

Markanın yeni serisi Allure Brilliant ise mücevherimsi kalitesi, biçimli şekli ve mimarisiyle öne çıkıyor. Keskin yüzeyler, büyüleyici açılar ve detaylar sunan model, komplike olmadan sofistike olabilen tarzı ile beğeni topluyor. Geniş bir ürün grubuna sahip olan seri, pırlanta hissi veren açıları ve gerçek köşeli tasarımında pek çok yeniliği buluşturuyor. SilkMove, Aqua Window, TurboStat, SafeStopPlus gibi özellikler bunlardan bir kaçı…

1+Allure+Brilliant+SuperBlack Sensia_IS_3

Grohe‘nin yeni nesil klozet sistemi Sensia IS; dokunmatik ekranlı uzaktan kumandası sayesinde belleğinde 4 kullanıcıya kadar kişiye özel kullanım ayarlarını saklıyor. Farklı sprey kullanımı, kadınlara özel duş olanağı, ayarlanabilir su sıcaklığı ve entegre hava kurutucu gibi özellikler hijyen ve konfor için geliştirilmiş. Entegre filtre ile koku giderme ve otomatik sprey temizleme özelliklerinin yanı sıra kireç çözücü modu, termal dezenfeksiyon özellikleri ve özel seramik kaplaması sayesinde sağlıklı kullanım sunuyor.

Sensia_IS_1