HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyo mobilyaları kişiselleşiyor

VitrA’nın küçük büyük bütün banyo alanlarında kullanılabilen Shift+ banyo mobilyaları, modülerliği sayesinde bu mekanı kişiselleştirebilme olanağı sunuyor. Ev içinde özel ve kişisel bir mekan olarak tanımlanan banyolar, aynı zamanda kullanıcısının zevkine, beklentilerine ve aradığı çözümlere odaklı olarak farklılaşabiliyor, kullanıcısı ile aynı duruşu sergileyebilecek bir forma kavuşabiliyor.

eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-brvitra-1

Shift+ serisinde; parçaların birleştirilmesiyle boyutları değiştirilen ve her yaştaki insanın rahatça kullanabileceği hale getirilen mobilyalarla, farklı banyolar oluşturulabiliyor. Büyük mekanlarda ise ek ünitelerle banyonun fonksiyonelliği artırılıyor ve hayat kolaylaştırılıyor.

Uygun fiyatlı ve sade bir banyo serisi sunan Shift+, yenilik kadar konforu da ön plana çıkarıyor. Akrilik kaplama kullanılan seride 3 renk, 2 malzeme, 2 derinlik seçeneği ve tekerlekli üniteler bulunuyor. Kişiye özel alanlar yaratan seri, çift çekmeceli dolaplarla geniş saklama alanları yaratırken, 50 cm genişliğindeki lavabo dolabıyla da dar alanlara uygun çözümler sunuyor. Seri; sadece dar alanlara değil, depolama alanı çözümüyle geniş banyolara da alternatifler getiriyor. Beyaz ve moka seçeneklere sahip akrilik malzeme, parlak ve pürüzsüz yüzeyler sağlıyor.