HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bang & Olufsen ile eksiksiz bir sinema keyfi

Ses ve görüntü sistemleri konusunda dünyanın sayılı markaları arasında yer alan Bang&Olufsen; evinde gerçek sinema deneyimi yaşamak isteyenler için BeoVision Avant 85 ve B&O PLAY S8’i geliştirdi. Modeller gerek görüntü ve gerekse ses performansında mükemmelliği arayanlara sesleniyor.

85 inçlik kusursuz görüntü

BeoVision Avant 85; görkemli ebatları, kristal berraklığında hareketli görüntüleri ve büyüleyici bir stadyum heyecanı yaratarak içine çeken surround sesiyle gerçek bir sinema deneyimi veya heyecanlı bir spor gecesi için mükemmel bir ortam hazırlıyor. Model, ultra yüksek çözünürlük (4K) görüntü ile şık tasarımı ve göze hoş gelen işçiliğiyle öne çıkan bir tasarım. Bang & Olufsen tasarımcıları, BeoVision Avant 85’in kullanımda değilken fiziksel olarak kapladığı yeri azaltmayı amaçlamış. Bu hedef doğrultusunda tasarlanan motorlu stant ve duvar konsolu seçeneğiyle ürünü kullanmak istediğinizde kendinize doğru hareket ettirebiliyor ve izlemeyi bıraktığınızda yerine gönderebiliyorsunuz. Televizyonunuzu açtığınızda özenle seçilen koreografik yayılımla tam potansiyelini gözler önüne seriyor. Ayrıca BeoRemote One uzaktan kumandanın bir düğmesine dokunarak favori pozisyonunuzu, favori kanalınızı, favori ses ayarınızı bulabiliyorsunuz.

Ürün 2D lokal arka aydınlatma karatmasıyla en son teknoloji doğrudan tip LED ile donatılmış. Sekiz entegre sürücü ünitesi ve surround ses modulü ile BeoVison Avant 85, başka hiçbir TV’de olmayan bir ses performansı da sunuyor. Hem merkezi kanal hem de stereoya sahip entegre 3 kanallı hoparlör çözümü ile optimize edilmiş konuşma yenileme özelliğiyle olağanüstü iyi bir stereo performansı ve en ekstrem spor veya aksiyon görüntülerini izlerken dahi sizi tatmin edecek kristal netlik ve dinamik hassasiyet sunuyor. Eğer ses çözümünü komple 7.1 surround çözümüne yükseltmek isterseniz, içerdiği Kusursuz Kablosuz Ses Konsepti ile bunu kablosuz olarak da yapabiliyorsunuz.

BViAvant-85-14WS-Me03

BViAvant85-55-14SK-AMe02

Tüylerinizi ürpertecek ses performansı: B&O PLAY S8

Bang&Olufsen, yeni subwoofer ve hoparlör seti B&O PLAY S8 ile müzik dinleme deneyimini güçlendirmeyi, zenginleştirmeyi ve dönüştürmeyi hedefliyor. İskandinav tarzında usta bir şekilde dizayn edilmiş uydu hoparlörlerinin ve heykelsi subwoofer’ın görsel tasarımı, tasarıma önem veren müzik tutkunları için mükemmel bir alternatif sunuyor. İnci püskürtmeli alüminyum gibi üstün kalite malzemeler ve ayrı alüminyum parçalarla işlenen B&O PLAY S8; sınıfının en iyisi işçilik, akustik denge ve hassasiyeti ile eşsiz bir sağlamlığa sahip.

S8-14JS-Me03

S8-14JS-Me05

Hareketli yaşama uyum sağlayacak esnekliğe sahip olan B&O PLAY S8 subwoofer’ı ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve yaşam tarzınıza göre merkeze, bir köşeye ya da bir mobilyanın yanına yerleştirebiliyorsunuz. Subwoofer ile görece fiziksel kompaktlığına rağmen ikna edici bir bass performansı elde ediliyor ve özel 280 Watt D sınıfı amplifikatör ile çalışıyor. Uydu hoparlörlerinde her biri subwoofer’ın içindeki özel 140 Watt D sınıfı amplifikatörle çalışan 2,5 inçlik tam kapsamlı hoparlör sürücüleri yer alıyor. Bunlar her bir sürücü için eşitlemeyi ayrı olarak yöneterek tam anlamıyla aktif bir stereo hoparlör sistemi sunuyor.