Bahçelerde rahatlığın değişen formları

5700967“Keyif yapmak” kalıbı, hepimize aynı şeyi anlatsa da uygulaması kişiye özgü olan sıradışı bir tanımlama… Bahçelerde geçireceğimiz zamanı bu kalıba oturttuğumuzda da yine karşımıza çeşitli rahatlama alanları çıkıyor. Tasarımcıların estetik ve işlevsellik kattığı bu alanlardan birkaçını sayfalarımıza taşıdık.

Hamak ile salıncak arasında bir çizgide şekillenen bu çalışma, Tepe Home koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. Modelin renkleri ve materyalleri, bahçe yaşamını, kır keyfini, romantizmi, içimizdeki çocuğu ve daha birçok kavramı ifade edebilecek bir duygusal form meydana getiriyor.

Klasik çok kişilik salıncak, bahçe keyfinin yıllardır değişmez unsurları arasında. Bu kült objeyi günümüze uyarlayan Koçtaş, nostaljik çizgileri ve geçmişe kurduğu duygusal bağı da ihmal etmemiş.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page