HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bahçeler Canlanıyor

Bahçeler canlanıyor

Baharın sonlarına doğru daha da ısınan havalar, bir Yaz mevsimi boyunca sürecek bahçe keyfinin de müjdecisi. Hem konforlu ve estetik hem de pratik ve sağlıklı bir dış mekan yaratmak için yüzlerce seçenek de vitrinlere taşındı. Bu yıl bahçelerde bizi neler bekliyor? Gelin isterseniz kısaca bir göz atalım:

PE213629_lowres

IKEA’da yeni mevsim

IKEA, bu yılki teması “Tekstille Yenilenen Yaşam”ı 2013 yaz ürün gamına da yansıtıyor. Mevsimin tadını balkon ve bahçelerde çıkarmak isteyenler için hazırlanan koleksiyonda bahçe ve balkon mobilya ürünlerinin yanı sıra aydınlatma, sofra ve rengarenk tekstil ürünleri de bulunuyor.

loveseatCumba ile konforlu zamanlar

Cumba, dış mekanlarda kalıpların dışına çıkıyor. Markanın geniş ürün gamında Loveseat’ler, tenteli geniş hamaklar, salıncaklı loveseat’ler gibi tasarımlar da yer alıyor.

cuprinolAhşap mobilyalara bakım zamanı

Koçtaş reyonlarında satışa sunulan Cuprinol Sıvı Teak Yağı, teak ve benzeri sert ağaçlardan yapılmış balkon ve bahçe mobilyalarına bakım yapan zengin doğal bir cila… Dış hava koşulları sonucunda kaybolan yağların yerine geçen ürün, ağacı koruyor ve canlandırıyor. Ürün, eski teak mobilyaların görünümlerinin yenilenmesine, yeni olanların da korunmasına yardımcı oluyor.

Bahar-Palermo

İDA Seramik, doğa ile bütünleşiyor

İDA Seramik, doğanın dokularını yansıtan seramik karolarıyla balkon, teras ve bahçelerde farklılık yaratıyor. Markanın dış mekanlarda her mevsim canlılığı yaşatan modelleri arasında Irmak, Çakıltaşı, Palermo ve Albero serileri yer alıyor.

Katlanır Sandalye, Lafuma

Lafuma-Katlan¦-r-Sandaly

hammerite.03Metallerin bakımı AkzoNobel Marshall’a emanet

AkzoNobel Marshall güvencesi ile satışa sunulan ve metale işleyen boya Hammerite, antipasa, astara ve son kat boyaya gerek olmaksızın, doğrudan pas üzerine sürülüyor. Ürün, paslanmaya karşı altı yıl koruma sağlıyor ve yıpranmış metal eşyaları yeni bir hale getiriyor. Ürünün siyah, gri, koyu kahverengi, mavi, yeşil, koyu yeşil, gümüş, koyu mavi, altın ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

Porland-PotikareBahar sofraları için yeni bir koleksiyon

Porland, 2013 baharını romantik ve dinamik desenlerle karşılıyor. Dantel desenleri ile pötikare ve puantiye desenlerini kırmızı, mavi, pembe ve yeşil renklerle buluşturan marka, keyifli bahar sofralarına renkli bir zarafet katıyor.

 

9-Parc¦ğa-O¦ênlu¦êklu¦ê-BarbekBarbekü keyfine hazır mısınız?

BergHOFF’un 9 parçadan oluşan barbekü setinde iki çatal, bir maşa, bir eldiven, bir spatula, bir bıçak, tuzluk, karabiberlik ve önlük bulunuyor. Kısacası, herşey elinizin altında.

Beymen HomeÇeşitli boylarda saksılar, BEYMEN HOME

Viko-pacific

Teras ve bahçeler daha güvenli

Viko, ıslak ve nemli alanlar için ürettiği Pacific serisi ile dış mekan güvenliğine de odaklanıyor. Ürün; bahçe, balkon, teras ve ıslanma olasılığı bulunan alanlar için özel geliştirilmiş. Serideki modeller, güvenli olduğu kadar dekoratif çözümler de sunuyor.

Çim biçmek artık çok kolay

Bosch, yeni akülü çim biçme makinesi ile bahçeleri güzelleştiriyor. Küçük bahçelerde kolay ve etkin kullanım imkanı sunan Ergoflex sistemli çim biçme makinesi Rotak 32 Ll; 31 lt çim toplama kapasitesine sahip ve sadece 10 kg. ağırlığında…

Rotak-32-LI_left_30