HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bahçede uzun ömürlü konfor

+BOREK-Rope-Portofino-lounge-Crochette-cushion-and-pouffe-Miami-Beach-coffee-table-Roma-table-Lincoln-chair-1

Mevsimin güzel havalarının tadını çıkarmak ve bahçe, havuz başı, balkon keyfini doyasıya yaşamak gerekiyor. Açık alanlarda geçirdiğimiz zamanın hem konforlu olmasını hem de zevkimize hitap eden ürünlerle hayata geçmesini istiyoruz.

HAAZ--Moroso-850--1200-Euro

Bu keyfi dilediğimiz gibi ve sorunsuz yaşamamız için, dış mekan koşullarına dayanıklı ve kaliteli malzemelere önem vermemiz gerekiyor. Rattan ve çelik de bu beklentileri karşılayan maddeler arasında…

Rattan
Dış mekanlarla bütünleşen malzemeler arasında rattanın ayrı bir yeri var. Rahat form alması, renklendirilebiliyor olması, doğal yapısı ve dokusu, sağlamlığı ve uzun süre ilk günkü performansı sergileyebiliyor olması; bahçe mobilyalarında rattanın seçilme oranını oldukça yükseltiyor. Hafif uyumlu bir malzeme olması da avantajları arasında. Doğru üretim teknikleri ile kaliteli markaların koleksiyonlarında işlendiğinde, dış mekanda ihtiyaç duyulan tüm modüller için çözüm üretebiliyor.

Çelik
Açık hava koşullarına dayanıklı bir diğer malzeme de çelik… Sağlamlığı, son teknoloji sayesinde giderek daha hafif ünitelere izin verebiliyor oluşu, şık ve işlevsel formlara yatkınlığı; çeliği güçlü bir dış mekan malzemesi haline getiriyor. Birçok farklı malzeme ile uyum gösterebiliyor olması ve değişik renklerle estetik beklentilere de yanıt vermesi sayesinde kullanımı giderek artan çelik, yine markalı kuruluşların koleksiyonlarında güvenle tercih edilebilecek materyaller arasında bulunuyor.

Bahçede uzun ömürlü konfor