HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bahçede hayat başlıyor

Baharın yenileyici yüzü yavaş yavaş çevremizi sarmaya başladı. Soğuk Kış günlerinde özlenen bahçelerde de yeniden bir canlanma başlayacak ve aylar süren bir keyfin ilk adımları atılacak. Tepe Home’un yeni sezon koleksiyonunda önemli yer tutan bahçe mobilyaları, tüm bu zamanı daha konforlu ve mutlu geçirmek isteyenler için geniş bir yelpazede beğeniye sunuldu.

Tepe Home’un bahçelere yönelik hazırladığı koleksiyonunun çıkış noktası; şehir hayatını daha eğlenceli, ferah bir hale getirme isteğine bağlı beklentileri karşılamak olarak tanımlanıyor. Görsel anlamda da farklı uygulamalara yer veren tasarımlarla zenginleştirilen koleksiyonda şıklık ve konfor biraraya getirilmiş. Malzeme olarak ise rattan ve teak ürünler öne çıkıyor. Markanın dış mekanlar için sunduğu modeller arasında masalar ve sandalye takımları, oturma grupları, köşe koltuklarla birlikte tenteli koltuklar, şezlonglar, tekli dinlenme koltukları ile gereksinim duyulacak her türlü aksesuar yer alıyor.

Bahçeler için 63 farklı modelden oluşan bir seçki sunan Tepe Home; modellerinde dış etkenlere karşı uzun ömürlü kullanım sunan üretim prensipleri ile hareket etmiş. Güneş ışığı, su, rüzgar gibi zaman içinde yıpratıcı etkileri olan unsurlara karşı artırılan dayanıklılık, ürünlerin yıllarca aynı kalite ve konforu sunmasına yardımcı oluyor. Her zevke uygun bir seçim aralığı sunan çalışmalar, sezonun tadını çıkarmak isteyenler için vitrinleri süslemeye başladı.