HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Baharın tüm tazeliği evinizde

Sıcaklar kapıda. Bahar yavaş yavaş yeniden yaşamımıza konuk olmaya hazırlanıyor. Tüm doğada başlayacak görkemli uyanışın yansımalarını evlere taşımayı hedefleyen Sarev, yeni ev tekstili koleksiyonunda bize baharı ve baharın o romantik, canlandırıcı, yaşama sevinci aşılayan özelliklerini anlatıyor.

Yaklaşan İlkbahar’ı erkenden karşılamaya hazırlanan Sarev; büyüleyici renkleri ile evin her köşesinde çiçekler açtıran ve ılık meltemleri duyumsatan bir koleksiyon ile evlerin kapılarını çalıyor. Bu yıl evinize konuk olacak bu sıradışı misafir; doğanın uyanışından aldığı ilhamla nevresim ve pike takımlarında özenli, içten ve sıcak bir dost kimliği sergiliyor.

Koleksiyonda yer alan modellerin desenlerindeki vurgular ve pamuklu dokumalar; beyaz fonların üzerindeki göz alıcı renklerle tanımlanarak, iç mekana tazeliği ve canlılığı taşıyor. Yatak odalarının görsel bir şölen ile donatılmasına olanak veren özgün çalışmalar, hayatın incelikli yanlarına zarif göndermeler yapıyor.

Turuncu, pembe, lacivert, kırmızı, sarı gibi sıcak renklerin yanında lila ve mor tonları da koleksiyonun öne çıkan renkleri arasında yer alıyor. Koleksiyonda yer alan düz renkli pike takımlarının çarşaf ve yastık kombinleri çiçek desenlerinden oluşuyor. Pikelerdeki uçuk pembe, somon ve mavi renkler, bahar tazeliğini yansıtma konusunda oldukça başarılı. Antibakteriyel ve %100 pamuklu dokuların kullanıldığı koleksiyonda tek kişilik ve çift kişilik pike takımları; pike, yastık kılıfı ve çarşaftan oluşuyor.

Baharın tüm tazeliği evinizde