HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bahar sizi, İntema Mutfak evinizi yeniliyor!

Mutfakta yaşamı kişiye özel kurgularla hareketlendiren İntema; geniş koleksiyonu ile çözüm odaklı, rahat ve ergonomik mekanlar yaratıyor. Markanın mutfağa olan hakimiyeti, renklerden materyal seçimlerine, aydınlatmadan yerleşim düzenine dek her alanda göze çarpıyor.

Mutfağı bir yaşam alanı olarak tasarlamak; genelde yemek pişirilen ve iş yapılan bir mekan için pek kolay değil. Ancak İntema Mutfak’ın mekan çözümlerinde bu zorluğun her model için ayrı ayrı aşıldığını görmek mümkün. Ergonomisi üst seviyede tasarlanmış modeller, zarafet ve çağdaşlık kavramlarını evlerin mutfaklarına kolayca taşıyabilecek özellikler içeriyor. Son teknoloji ile desteklenen koleksiyonda ideal aydınlatma, ideal yerleşim düzeni, maksimum depolama alanı ve tüm bunlara karşın son derece ferah, rahat kullanılabilir bir mekan elde edilmesi sağlanıyor. Markanın mutfakları evin merkezine çeken çalışmaları arasında bulunan Opaco, Fludio ve Lignum; farklı tarzlara seslenen modellerden sadece bir kaçı…

201311014052_fluidoyatay1

Fluido; Kendine özgü çizgiler, kendine özgü bir stil… Büyüleyici ayrıntılar modern bir bakışla yeniden yorumlanıyor. Atilla Kuzu tarafından İntema Mutfak için yaratılan ve ayrıcalıklı bir mutfak konsepti sunan yeni Fluido, yumuşak hatları ve konfor odaklı tasarımıyla göz kamaştırıyor. Özenle seçilmiş mat lake ve parlak lake renk alternatifleri dikkat çekiyor. Çağdaş çizgileri ve feminen nitelikleriyle öne çıkan ürün, bir mutfakta yaşanabilecek en mutlu anlara eşlik etmeye odaklanıyor.

INTEMA-MUTFAK_Opaco-yatay

Opaco; “Evin ve mutfağın kendine özgü karakterini ön plana çıkaran olgu, bütüne hakim olan renklerdir.” diye düşünenler için geliştirilmiş. Model; özenle seçilmiş renk seçenekleri ile kullanıcılarına kendi mutfak dünyalarını özgürce yaratma şansı veriyor. Cam kapaklar, özel aydınlatma çözümleri ve işlevsel dolaplar, modelin gücünü ve etkisini artıran detaylarla sunuluyor.

Intema-Mutfak-Lignum-dikey-son

Lignum, üç boyutlu desene sahip ahşap kaplama yüzeyi ile mutfakta doğallığa yeni bir yorum getiriyor. Dalgalı ve hasır desenlerinde meşe, çikolata ve wenge renk seçenekleri olan doğal ahşap yüzeyler, mutfağı evin en sıcak, en içten mekanına dönüştürüyor. Mat lakenin şık, pastel tonları, doğal ahşap yüzeyleri sıra dışı bir zarafetle bütünlüyor. Kendine has estetiği ve ince düşünülmüş işlevselliği ile Lignum mutfakta romantik bir doğallık dönemi başlatıyor.

Bahar sizi, İntema Mutfak evinizi yeniliyor!