HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Ay tanrıçası Delia bu tasarıma adını verdi

+Kelebek

Oturma-Grubu-(2)Kelebek Mobilya; Antik Yunan Ay Tanrıçası Delia’dan ilham alarak tasarlanan Delia salon takımını beğeniye sundu. Rahat yapısı, yuvarlak hatları ve sade, duru güzelliği ile dikkat çeken model, günümüz kent yaşamının konfor ve ergonomi beklentilerini fazlası ile karşılıyor.

Kelebek’in modern ve şehirli çizgisini başarılı bir şekilde yansıtan Delia salon takımı; kullanışlı formu, her mekana uyum sağlayan yapısı ve rengiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Üçlü, ikili ve tekli oturma grubu olarak tasarlanan model, oturma alanlarında kullanılan özel süngeri, yine özel zig-zag yay sistemi ve kayın iskelet yapısı sayesinde uzun yıllar güvenle kullanım olanağı sağlıyor.

Silinebilir döşemesi sayesinde temizlik noktasında da kullanıcısını rahatlatıyor. Modelin ideal ölçülerde uygulanmış yüksekliği, ahşap ayakların şık yapısı ile şekilleniyor. Ana gövde rengi ile uyumlu çalışılmış kırlentler ise hem estetik açıdan daha etkileyici bir görünüm hem de oturma rahatlığı açısından daha yüksek bir konfor sunuyor.