HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Asil ve zarif dokunuşlar

Banyoları özgün tasarımları ile donatan Villeroy&Boch, farklı beklentileri karşılayan geniş bir koleksiyonu beğeniye sunuyor. Banyoyu hayatın bir yansıması olarak tasarlayan marka, sıradışı ve keyif veren atmosferler inşa etmek isteyenlere sesleniyor.

Ahşabın ilham verdiği Nature Side

Nature Side, otantik materyalleri ve ahşabın doğallığıyla modern iç mimari trendleri uyum içinde sunuyor. İki yeni renk seçeneği ve balıksırtı dekorları ile genişletilen seri, bu yenilenen özellikleri ile zemin tasarımında yüksek kalitede parke görünümü yaratmaya olanak sağlıyor. Beyaz ve gri, bu sezon Nature Side’a yeni eklenen çağdaş renkler arasında. Diğer 4 renk seçeneği ise bej, bej-limed, gri-kahve ve kızıl-kahve… Komple bir zemin konsepti sunan Nature Side, evin her bölümü için uygun olmasının yanında; otel ve mağazalar gibi genel yaşam alanları için de tercih edilebiliyor.

WOHNEN2-0

Aveo serisi yenilendi

Yeniden tasarlanan Aveo banyo serisinin oval formları, banyoya kusursuz estetik anlayışını getirmeyi hedefliyor. Ahşap ile kombine edilen model, günlük yaşam stresinden kabuğa çekilişi sembolize eden bu formunu beyazın yalın ve pürüzsüz çekiciliği ile bütünleştiriyor. Ergonominin banyolardaki yeni stillerinden biri olmaya aday olan tasarım, mekandaki her bir ürün için farklı boyut ve dizayn seçenekleri de sunuyor.

AVEO_New1

Bireyselliğin ifadesi: Joyce

Uygulamalı ilk banyo koleksiyonu olarak Joyce, evin tüm bireyleri için banyonun tekrar tekrar dönüşümüne izin veriyor. Geliştirilen aksesuar ve uygulamalar, aynı zamanda eşsiz bir kişisel deneyim seçeneğini de beraberinde getiriyor. Değiştirilebilir uygulamalar ile lavabo için belirlenen kaseler, koku vazosu ve sabun sepeti gibi detaylar lavabo ortamının hızlı bir şekilde farklılaşmasına olanak tanıyor. Tüm uygulamalar çeşitli malzemeler üzerinde güvenli yerleşimi sağlamak için yumuşak ve manyetikleştirilebilir yastıklar ile donatılmış. Pratik depolama kase uygulaması, yenilikçi depolama alanları, heyecan verici renkler; modelin öne çıkan işlevsel ve pratik unsurları. İki farklı ön tasarım seçeneği sunan koleksiyon; klasik görünüme sahip parlak beyaz, parlak gri, mat terra, elm impresso meşe ve mat beyaz renklerde monokrom mobilya ya da renkli döşeme ile kombinlenen parlak beyaz gövde ve dokunmatik, yenilikçi Joyce banyo mobilya alternatiflerine sahip.