HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Asil ve rengarenk formlar

Nill’s; mobilya ile olan yolculuğunda her sezon farklı kavramlar üzerinden hareket etmeye ve bu kavramları kendi bakış açısı ile gözler önüne sermeye devam ediyor. Markanın geleneksel mobilya yorumunda asalet, vakurluk, yalın ve net anlatım gibi kavramlar yer alıyor. Bu sezon bu kavramlar, renklerin ve desenlerin iddialı, canlandırıcı, zarafeti tanımlayıcı özellikleri ile bir araya getirilmiş.

Salonu iddialı formlar ile tanıştıran Nill’s; bu sezon cesur renkleri ve desenleri de farklı bir yorum ile modellerine adapte ediyor. Bir yandan sezonun hala yükselen trendi olan beyazı renk paletinden eksik etmeyen marka, diğer yandan bu duru rengi güçlü kontrastlar ile destekliyor. Elde edilen kombinasyonlarda kimi zaman açık ve pastel tonlar öne çıkarılırken, kimi zaman da canlı ve dinamik renkler baş köşeye kurulabiliyor.

Markanın renklere olan hakimiyeti, bu sezon güçlü desenlerle de çeşitlendiriliyor. Kimi zaman romantizmi ya da neşeli bir atmosferi, kimi zaman bir bahar akşamını, kimi zaman ise bir Yaz esintisini sembolize eden kumaşlar; modellerin hareketli ve güçlü formları ile birleşerek, salonda yeni dünyalar yaratmayı hedefliyor.