HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Anne eli değmiş gibi

Rengarenk, yaratıcı, göz alıcı! Çocuk odalarına farklı bir yaklaşım sunan el yapımı patchwork ürünler, masal dünyasına yönelen yolculuklar için eğlenceli ve etkin bir başlangıç noktası haline geliyor. Modellerde kullanılan renk ve desenlerin genel yapısı, çocuklar ile anneleri arasında da özel bir bağ kurulmasına olanak tanıyor. Modeller, geniş bir beğeni yelpazesi sunarken, çocukların odalarında da annelerinin izlerinin yansımalarını konumlandırabiliyor. Bu farklı uygulamanın örneklerini renklizebra.com’un sunumları arasından örneklendirdik.

Kuruluş; çocuklar için yaratıcı ve kendine özgü tasarımlı yatak örtüleri, nevresim takımları, büyüleyici yastıklar, orijinal oda aksesuarları, sade ve şık battaniyeler, özel tasarım çantalar ve kıyafetler ile bu koleksiyonunu çeşitlendiriyor. Modellerin el değmiş, sıcaklık katılmış formları; içten ve sevgi dolu bir atmosfer oluşmasına olanak veriyor.

Patchwork modası bu kış çocuk odalarına sıcaklık ve mutluluk getiriyor. Puantiyeli, çizgili, pötikareli ve rengarenk çiçek desenleriyle biraraya getirilen patchwork yatak örtüleri; çocuk odalarını bahar neşesi kaplarken, masalsı karakterler ise onların hayal gücünü tetikleyen bir rol üstleniyor. Farklı tasarımlara sahip patchwork yatak örtüleri ve yastıklar, odanın sıcak, enerjik ve rengarenk bir kimliğe kavuşmasını sağlıyor. Bu alanda çalışmalar yapan Room Seven, Oilily ve Taftan ürünlerinin Türkiye’deki tek temsilcisi olan renklizebra.com, tüketicilerine birçok patchwork yatak örtüsü ve yastık alternetifi sunmayı başarıyor.

Anne eli değmiş gibi