HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Ahşabın mekanda sıcak ve modern yansımaları

Mobilyanın bir yaşam tarzını dile getirecek çizgiler ve detaylarla tasarlanması, mekanın daha şık ve kullanışlı bir yapıya ulaşmasına da yardım ediyor. Günümüzde işlevselliğin en önemli unsurlardan biri haline geldiği iç dekorasyonda, estetik formlarla bu gerekliliği yakalayan isimlerden biri de Doğtaş… Markanın yeni koleksiyonundan seçtiğimiz Viano ve Brenda modelleri, iç mekana bakış açışı hakkında da bilgi veriyor.

Viano yatak odası
Modern çizgilerin doğal ahşap görüntüsüyle birleştiği Viano, hayatı kolaylaştıran yapısı ve dikkat çeken tasarımıyla öne çıkıyor. Tasarım teması olarak “doğaya özlem” kavramı işlenen Viano yatak odasında; cappuccino ve ceviz birlikteliği göze çarpıyor. Özel mekanizmaları ve aksesuarlarıyla kullanım kolaylığı sunan model; yumuşak tonlardaki renginin yanı sıra, ince ve kalın hatların birarada kullanılmış olmasıyla da beğeni topluyor.

Dogtas-Viano-Yatak-Odasi-(1)

Dogtas-Viano-Yatak-Odasi-(3)

Brenda yemek odası
Klasik mobilya çizgisinin dışında özel bir ürün olan Brenda, kılıcın keskinliğinden ve inceliğinden ilham alınarak tasarlanmış. Retro’nun minimal detaylarla zenginleştirildiği Brenda yemek odası, doğal meşe ile metalik karamelin uyumlu birlikteliğini yemek odalarına taşıyor. Ahşap dokulu kulplar ile kombinlenen model, odalarda doğal ancak gösterişli bir hava yaratıyor. Zengin dolap içi aksesuarlar kullanım kolaylığı sağlarken özel yay sistemi de uzun süreli bir ömür sunuyor.

Dogtas-Brenda-Yemek-Odasi-(2)

Dogtas-Brenda-Yemek-Odasi-(1)