HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Ağırbaşlı bir genç odası: Mocha

Çilek Mobilya; gençlerin yaşam alanlarına farklı konseptler ile yaklaşarak, kendilerine özgü bir atmosfer yaratmalarına yardımcı oluyor. Markanın geniş koleksiyonu içinde yer alan Mocha da bu konseptlerden biri. Model; güçlü ve vakur bir ambiyansta işlevselliği ve konforu çözümlüyor.

Çilek Mobilya koleksiyonunda özel bir yere sahip olan Mocha, kendine has rengi ile dikkat çeken bir çalışma. Modelde yer alan modüller; gençlik dönemindeki bireyin hayatında önem taşıyan değerler ve kavramlar üzerine çözümler üretmeyi başaran tasarım, bir yandan rahat ve özgür bir yaşam alanı sunarken, bir yandan da sakin ve konsantrasyona yönelik çalışma ve hobi faaliyetleri için konforlu bir zemin hazırlıyor.

cilek-mocha-(1)

Üründe yer alan karyolada iki farklı yatak başlığı alternatifi bulunuyor. Odanın genişliğine göre tek ya da iki adet komodin ile tamamlanıyor. Komodinlerde depolama alanını artırmak için iki çekmeceli uygulama tercih edilmiş. Şifoniyer de bu depolama ihtiyacına etkin çözüm sunan modüllerden biri olarak göze çarpıyor. Tasarımda tercihe göre iki ya da üç kapılı gardırop seçilebiliyor. Her iki seçenekte de geniş ve düzenli bir iç hacim formu yakalanmış. Ergonomik yerleşim kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyor.

Tasarımda geniş ve şık bir kitaplık modülü bulunuyor. Çalışma masası ise iki farklı tipte çalışılmış. Kitaplık modülü için yeri uygun olmayanlar, çalışma masasının üst kısmına entegre edilebilen raflı bir uygulamayı da kullanabiliyor.  Markanın geniş aksesuar ve yardımcı ürün koleksiyonu içinden, takımla uyumlu olmak üzere çalışma sandalyesinden halıya, aydınlatmadan tekstile dek birçok şık tasarıma ulaşmak mümkün. Bu sayede odada kişiye özel bir estetik yakalamak da kolaylaşıyor.

cilek-mocha-(8)
Tasarımda geniş ve şık bir kitaplık modülü bulunuyor. Çalışma masası ise iki farklı tipte çalışılmış. Kitaplık modülü için yeri uygun olmayanlar, çalışma masasının üst kısmına entegre edilebilen raflı bir uygulamayı da kullanabiliyor.
Markanın geniş aksesuar ve yardımcı ürün koleksiyonu içinden, takımla uyumlu olmak üzere çalışma sandalyesinden halıya, aydınlatmadan tekstile dek birçok şık tasarıma ulaşmak mümkün. Bu sayede odada kişiye özel bir estetik yakalamak da kolaylaşıyor.