HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

3 metrekarede büyük çözümler

Zengin ürün seçenekleri ile dikkat çeken Kale, özellikle dar alanlar için yer tasarrufu sağlayan “3m2 Banyo Mobilyaları” serisi ile banyoları düzenli ve estetik görünüme kavuşturuyor. Seri, banyo gereçlerinin depolanması için çok pratik seçenekler sunuyor.

Özellikle küçük banyolar için geliştirilen modüler sistem sayesinde; dar alanlar için yer tasarrufu sağlayan dolap, özel havluluk, sürgü kapaklar, yandan çekmece ve özel lavabo sifonu gibi detaylar şaşırtıcı bir bütünlük içinde karşımıza çıkıyor.

Kale-Banyo-3m2-Bulten02

+Kale Banyo

Kale-Banyo-3m2-Bulten03

Kale-Banyo-3m2-Bulten04

Seride, temizlik aparatları dolabı, farklı temizlik malzemelerinin saklanabilmesi amacıyla tasarlandığı için banyoda düzenli bir görüntü oluşturuyor. Böylece banyoda bulunan Vileda, kova, çamaşırlık, sepet gibi kötü ve dağınık görüntü veren hijyen ürünleri kolaylıkla saklanabiliyor. Bornozluk dolabı ise havlu ve şampuan gibi malzemeler için de ekstra saklama alanı içeriyor.

Klozetin üzerindeki atıl alanda tuvalet kağıtlarını saklayarak banyonun daha temiz ve şık görünmesi için tasarlanan klozet üstü dolap da katlamalı kapağı sayesinde pratik bir kullanım sağlıyor. Çamaşır makinesinin yüksekte konumlandırılmasıyla daha ergonomik bir kullanım sağlayan çamaşır makinesi dolabının alt bölümüne deterjan veya çamaşır sepeti, üst bölümüne ise havlu veya deterjan gibi malzemeler yerleştirilebiliyor.