20 DAKİKADA BUHARLI TEMİZLİK

KAMEHotpoint, Direct Injection Teknolojisi’ne sahip Aqualtis çamaşır makineleriyle 40 derece yıkama performansına sadece 20 derecede ulaşıyor. Bu sayede model, %60 enerji tasarrufu sağlıyor.

Ürün, sahip olduğu Buharlı Tazeleme programıyla giysileri sadece 20 dakikada tazeleyip, istenmeyen kokuları yok ediyor. Buharlı Hijyen Fonksiyonu’yla ise düşük ısılarda bile giysileri sterilize ederek bakterileri %99,99 oranında yok ediyor. Model; yüksek buhar teknolojisiyle sağladığı hijyenin yanı sıra giysilerin mis gibi kokmasını da sağlıyor.

Parfüm topu özelliğiyle Hotpoint Aqualtis çamaşır makineleri giysilerin kokusunu kişiselleştirebiliyor. Bu sayede çamaşırlar, kullanıcının günlük hayatta kullandığı parfümler gibi kokabiliyor. Bunun için tek yapılması gereken, çamaşır makinesinden çıkan topun içerisine en sevilen parfümü sıkmak.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page